Подвійний зворотний клапан

Подвійні Зворотні клапани Karmat - безпека та безвідмовність


Подвійний зворотний клапан Karmat являє собою пристрій з монолітним корпусом, двома відсікачами потоку (ручними закривами) та незалежними кришками корпусу. Тиск, що виникає при зворотній течії стоків, впливаючи на перший закрив, не переноситься миттєво на другий відсікач потоку, забезпечуючи безвідмовну роботу клапана та надійний захист будівель від затоплень. Подвійний зворотний клапан рекомендується встановлювати в місцях з часто повторюваними зворотними течіями стоків, викликаними високою інтенсивністю опадів.

Переваги подвійного зворотного клапана Karmat:

  • Це єдині на ринку зворотні клапани які мають два важелі ручного закриву (відсікача потоку). Вільне переміщення важелів клапана з положення ВІДКРИТО в положення ЗАКРИТО свідчить про нормальну роботу клапана та відсутності необхідності в проведенні робіт з технічного обслуговування.

  • Гладка, спеціально профільована внутрішня поверхня не дозволяє накопичуватися відкладенням, забезпечує самоочищення клапана та вільну течію стічних вод.

  • Кришки та важелі ручних закривів у клапані захищені кожухами з хромонікелевої сталі. Всі елементи кріплення в клапані також виконані з нержавіючої хромонікелевої сталі.

  • Ущільнювальні елементи кришок корпусу клапана та ручних закривів зроблені з EPDM з підвищеною стійкістю до висихання та старіння.

Переваги подвійного зворотного клапана Karmat
Дв обратный клапан кожух.png Дв обратный клапан рычаги.png Дв обратный клапан болты.png Дв обратный клапан гладкая поверхность.png

Кришки та важелі закривів захищені кожухами з хромонікелевої сталі

Єдиний подвійний зворотний клапан з двома важелями ручного закрива

Елементи кріплення (болти, гайки та шайби) виготовлені з хромонікелевої сталі

Гладка, спеціально профільована внутрішня поверхня клапана


Типоразміри подвійних зворотних клапанів Karmat

Двойной обратный клапан ZB2K 110_tvk.png

Подвійний зворотний клапан Ø 110 мм
артикул: ZB2K 110

Двойной обратный клапан ZB2K 160_tvk.png

Подвійний зворотний клапан Ø 160 мм
артикул: ZB2K 160